Los Angeles şehrinin ünlü kültüründen esinlenilerek tasarlanan adidas Los Angeles ayakkabılar, sokaklara yepyeni bir soluk katmaya geliyor. Tasarımının kökenlerinde klasik adidas L.A Trainer’dan izler barındıran ayakkabı, üst yüzeyindeki ve tabanındaki detaylarla aslında ne kadar modern olduğunu kanıtlıyor. Şimdi detaylarıyla farklılaşan yepyeni adidas Los Angeles’ı yakından tanıma zamanı!

adidas Los Angeles’ın örgü üst yüzeyi delikli yapısıyla kolayca nefes alarak gün boyu rahat kullanım sağlar. Jarse topuk ve ayak bileği geçişleri yumuşak bir destek sağlar. Ayakkabının dil üstünde reklektif yani ışığı yansıtan adidas Originals logosu bulunuyor.

adidas Los Angeles’ın tabanına baktığımızda Continental kauçuk dış tabanı görüyoruz. Bu özel taban ıslak ve kuru zeminlerde ekstra tutuş sağlayarak kaymaları engelliyor. Ayakkabının EVA orta tabanı hafif ve dayanıklı bir yastıklama sağlayabiliyor.

Vintage esintilere sahip bu yepyeni ayakkabıyla ilk tanışanlardan biri olmak için hemen Barcin.com’a uğrayın. Spor giyimin nabzını tutmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Satın almak için tıklayın:

Bizi takip edin:

Nguồn: https://madisonrep.org

Xem thêm bài viết khác: https://madisonrep.org/lam-dep

Leave a Reply